- ما می‌توانیم از اطلاعاتی که در مورد شما در اکانت فارس‌بوک کاربران دیگر وجود دارد (مانند تگ شدن در تصویر یا اشاره شدن در پست) برای تکمیل پروفایل شما استفاده کنیم. در این‌گونه موارد معمولاً به شما این اجازه را می‌دهیم تا این اطلاعات را حذف و یا دسترسی به آن‌ها را محدود کنید.

- ما سیستم‌های زیادی برای مقابله با فیشینگ و بدافزارها ایجاد کرده‌ایم. مثلاً یک سیستم پیچیده که به‌صورت نامحسوس اکانت‌هایی که مشکوک به دزدیده‌شدن هستند را مشخص می‌کند. (بر اساس فعالیت‌های غیر معمول مثل ارسال تعداد زیادی پیام در مدت زمان کوتاه یا ارسال پیام‌هایی با پیوندهای بد)

- امکان حذف حساب کاربری به صورت کامل از دیتابیس و سرور فارس‌بوک وجود ندارد لذا جهت انجام این امر می‌توانید به قسمت حریم خصوصی پروفایل رجوع کرده و پروفایل خود را از دید کاربران مخفی نگاه دارید. در این صورت کاربران نمی‌توانند پروفایل شما را مشاهده کنند.

- امکان دارد هنگامی که احساس می‌کنیم که به اشتراک‌گذاری اطلاعات برای جلوگیری از کلاه‌برداری و یا فعالیت‌های غیرقانونی، جلوگیری از آسیب‌های جسمی و یا محافظت از شما و خودمان در مقابل افرادی که قوانین را زیر پا می‌گذارند ضرورت داشته‌باشد، آن‌ها را به اشتراک بگذاریم. این به‌اشتراک‌گذاری شرکت‌ها، وکیل‌ها، دادگاه‌ها یا مراکز دولتی را شامل می‌شود.
کلمات کلیدی: حریم خصوصی